حجاب محدودیت است - کانون عاشقان شهادت

سفارش تبلیغ
صبا ویژن
درباره سایت
کانون عاشقان شهادت

حجاب محدودیت است

یه روز  برای بازدید  وارد کلاسی شدم معلم تمام تلاش خود را برای قبولاندن این مطلب که حجاب محدودیت نیست بکار بسته بود اما دانش آموزان برای حفظ حرمت معلم یا شاید هم از ترس سرها را به نشانه قبول تکان می دادند .

از معلم درخواست کردم لحظاتی کلاس را ترک کند بعد از دانش آموزان پرسیدم واقعا احساس  باطنیشان نسبت به موضوع چیست؟ تقریبا اکثریت قائل محدودیت حجاب بودند منتظر بودند تا نظر مرا هم بدانند :

گفتم : من هم قائل به محدویت در حجاب هستم اما فکر نمی کنم که هر محدودیتی بد باشه مثلا ماها در آستانه کنکور برای اینکه رتبه خوبی بیاریم خوابمون رو ، تفریحمون رو و خیلی کارهای دیگمون رو محدود می کنیم این محدودیتها چون برای رسیدن به یه جایگاه بالاتره نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوبه .

حجاب هم همینطوریه  ، درسته که محدودیتهایی داره و محاسنی هم در پی داره اما فکر می کنم بزرگترین دستاورد این محدودیت رضایت خداست

موقعیکه داشتم خداحافظی می کردم آثار رضایت توچهر بچه ها دیده می شد


نویسنده :
تاریخ : دوشنبه 90 آبان 9 1:27 عصر
 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید